İZMİR ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

İzmir Şehirlerarası Nakliyat

İzmir şehirlerarası nakliyat

İzmir Şehirlerarası Taşımacılık

Ev taşıma günümüzde hala çok zor ve zahmetli bir iştir. Özellikle şehir dışına taşınıyorsa fazladan bir zorluk ile beraber gelmektedir. Bu sebeple pek çok kişi taşınmakta kaçınmaktadır. Ne var ki iş durumu ay da farklı nedenler ile pek çok kişi farklı şehirlere taşınmak zorunda kalmaktadır. İzmir şehirlerarası nakliyat işlemi zor olması ile birlikte maliyetli bir iştir. Öte yandan her firma ile çalışmak mümkün değildir. Bunun sebebi piyasada boy gösteren pek çok firma olmasına rağmen hepsinin verdiği hizmet kalitesinin aynı olmayışıdır. Öte yandan olası bir tatsızlık sonucu mal sahibi yeni evinde kötü bir başlangıç yapmış olur ve eve adapte olma sürecinde zorluk yaşamaktadır.

Piramit Nakliyat uyun yıllardır İzmir şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermekte olup bu sektörde öncü firma olma konumundadır. Bunun yanı sıra sahip olduğumuz tecrübe ile birlikte hızlı, kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Firmamızın kuruluşundan itibaren benimsediği ilkesi olan müşteri memnuniyetini sağlamayı her işinde başarmış olmakla birlikte hala bu ilke ile yoluna devam etmektedir. Uzman yönetim ve personel kadromuz ve geniş araç filomuz ile birlikte piyasadaki öncü firma olmamızın yanında en iyi ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. Tüm bu sebeplerden hariç en çok tercih edilen firma olmamızın nedeni müşterilerimize verdiğimiz önem ve verdiğimiz sözün arkasında duruyor oluşumuzdur. Nakliyat öncesinde nakliye sigortası ile verdiğimiz söz resmiyete dökmekte olup karşılıklı güven ilkesi ile işimizi yürütmekteyiz.

Firmamız tamamen ücretsiz bir şekilde eksper hizmeti vermekte olup yerinize gelen eksperimiz eşyalarınızı durumunu kontrol etmektedir. Bu şekilde İzmir şehirlerarası evden eve nakliyat sırasında eşyaların zarar görüp görmediği tespit edilmekle birlikte eğer zarar görmüşse firmamız tarafından karşılanmaktadır. Firmamız hatayı asla kabul etmemekle birlikte sadece uzman kişilerle çalışmaktadır. Bu sebeple eşyalarınızın en güvenli bir şekilde taşınması amacı ile uzman kadromuz büyük bir titizlik ile eşyalarınızı paketleyerek maksimum güvenlik sağlamaktadır. Ayrıca firmamız tüm bu hizmeti yanında piyasadaki en uygun fiyatları siz değerli müşterileri ile buluşturmakta olup bütçenizi azda olsa rahatlatmaktadır.

PİRAMİT NAKLİYAT

BİZİ ARAYIN

Bizimle iletişim kurmanız eviniz hakkında bilgi vermeniz sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini artıracaktır.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirlerarası ve evden eve naklyat işlemlerini yapan deneyimli elemanlarımız ve taşımacılığa göre dizayn edilen kapalı kasa araçlarımız mevcutur.

TAŞIMA

Taşıma denilince akla ilk gelen kolay bir işlem olduğudur ama paketlenmesinden araca yüklenip istiflenmesine hatta tekrar kurulumu yapılana kadar uzman kişiler tarafından yapılması gereken işlemdir.

İNDİRİM

Evden eve nakliyat hizmetlerimizde sezonluk indirimlerimiz mevcuttur.